ТЕ ЩО МИ БУДУЄМО І ЯК МИ БУДУЄМО ТВОРИТЬ СТАБІЛЬНИЙ РОЗВИТОК СУСПІЛЬСТВА

Затишний клубний будинок Gelios розташований поряд із Голосіївський парком, в декількох хвилинах від Голосіївської площі та в 2-х хвилинах від метро «Голосіївська».

пров. Задорожний, 5

6714,63 м²

9 поверхів

56 квартир

Дорога до міжнародного аеропорту «Київ» та залізничного вокзалу займе 15 хвилин. В Gelios є всі атрибути життя з комфортом – тінисте подвір`я, світлі та просторі квартири, зручні планування. На першому поверсі розташовані ігрова кімната для дітей на фітнес-зал. Поряд розвинена інфраструктура з багатьма торговими центрами, які знаходяться поряд на пр. Глушкова.

Будинок побудований з цегли з монолітним фундаментом. Зовнішні стіни виконані з керамічної цегли товщиною 510 мм з утеплювачем з мінералвати товщиною 120 мм. Перший поверх - керамогранитне облицювання, з другого по дев'ятий - декоративна штукатурка з фарбуванням. Внутрішні стіни виконані з керамічної цегли.

Централізоване опалення з розведенням в підлозі. Металопластиковий двокамерний склопакет з енергозберігаючим склом. Встановлено два ліфти фірми Sigma: пасажирський та грузопасажирський.

Реалізовано проект: травень 2013.

Будівництво завершено

No items found.

Задорожний провулок, 5

Київ

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ