ТЕ ЩО МИ БУДУЄМО І ЯК МИ БУДУЄМО ТВОРИТЬ СТАБІЛЬНИЙ РОЗВИТОК СУСПІЛЬСТВА

На ринку з 1998 року.
Збудовано біля 2 млн. м²

Будівельна компанія Міськжитлобуд заснована 22 вересня 1998 року. Але історія компанії бере свій початок з тресту «Київміськбуд-5», створеному в 1943 році для відбудови Києва у повоєнні роки. Увібравши в себе більш ніж 50-річний досвід тресту із забудови столиці та його професійний потенціал, компанія «Міськжитлобуд» поєднала ці здобутки з сучасними технологіями будівництва та ефективними методами управління. За роки існування побудовано біля 2 000 000 м² нерухомості.

Компанія реалізує проекти всіх напрямків будівництва: житлові комплекси з розвиненою інфраструктурою, офісні та торгово-розважальні центри, об'єкти соціального призначення, освітні заклади, паркінги, басейни.Перша ліцензія на здійснення будівельної діяльності від Міністерства будівництва і архітектури України отримана 11 вересня 2003 року. Нова ліцензія від Державної архітектурно-будівельної інспекції України отримана 31 травня 2018 року.

з 1998
на столичному ринку
2 000 000 м²
збудовано нерухомості
10
масштабних об’єктів завершено

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

 • БУДУЄМО З 1998 РОКУ

  На даний момент компанія входить в десятку найбільших забудовників столиці. Компанія має серйозний досвід реалізації проектів нерухомості в столиці.

 • ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС «BOULEVARD VERCHOVNOI RADY»

  На бульварі Верховної Ради побудований будинок на 120 квартир з екологічно чистих матеріалів. Загальна площа забудови за даним проектом склала 20 000 м².

  До проекту →
 • Бізнес-центр «Capital Hall»

  Сучасний бізнес-центр класу «В» Capital Hall знаходиться в центрі Києва. Загальна площа 9-ти поверхового будинку становить близько 8 500 м². Фасад бізнес-центру відповідає історичній архітектурі району міста.

  До проекту →
 • Житловий комплекс «Голосієво»

  Житловий комплекс бізнес-класу «Голосієво» загальною площею 220 000 м² складається з трьох багатоквартирних будинків. У безпосередній близькості знаходиться Голосіївський парк, поруч дві станції метро — «Голосіївська» і «Деміївська». У дворі комплексу розташовано ігрові та спортивні майданчики, поле для міні-футболу. На території комплексу — кафе, магазини, салон краси, фітнес-центр, стоматологія. Побудований багатоповерховий паркінг.

  До проекту →
 • Термінал «А», «В», «D» міжнародного аеропорту «Київ»

  У 2012 році побудований термінал «А» міжнародного аеропорту «Київ». Загальна площа 23 500 м². У 2013 році збудований термінал «D» для внутрішніх рейсів. У 2014 побудований бізнес-термінал «В» для рейсів бізнес-авіації та приватних літаків. Загальна площа споруд 29 500 м².

  До проекту →
 • Клубний будинок «Gelios»

  Будується клубний будинок Gelios в Голосіївському районі Києва. Загальна площа будинку — 6 800 м². В Gelios є все для життя з комфортом — тінистий дворик, світлі і просторі квартири, зручні планування.

  До проекту →
 • Житловий комплекс «RiverStone»

  Ведеться будівництво ультрасучасного житлового комплексу бізнес-класу RiverStone на березі Дніпра. Загальна площа 280 000 м². Комплекс складається з 9 будинків. Цікавий своєю розвиненою інфраструктурою: власна набережна, великий зелений парк з алеєю сучасного мистецтва, спортивні та дитячі майданчики, стадіон. У комплексі передбачені підземні та наземні паркінги. На території школа КМДШ, дитячий садок, кав’ярні, ресторани, салони краси, стоматології, магазини, студії танців та йоги та інше.

  До проекту →

Кришталево чистий підхід у веденні справ

Будівельна компанія "МІСЬКЖИТЛОБУД" щорічно звітує про свої фінанси та оприлюднює аудиторські висновки.

Переглянути звітність

НАШІ ПАРТНЕРИ